Wolontariat

Zaangażuj się

Współczesne niewolnictwo musi się zakończyć. Zobacz, jaka może być w tym twoja rola:

Wolontariat: Rozważ odbycie praktyk w naszych centrach opieki w Indiach albo w Polsce lub zgłoś się na wolontariat. Napisz do nas na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zorganizuj kampanię: Poszerzaj świadomość społeczną na temat handlu ludźmi poprzez zorganizowanie kampanii uświadamiającej, używając swoich kontaktów prywatnych i zawodowych. Zorganizuj bieg na pięć kilometrów, pokaz mody lub wystawę sztuki. Pomożemy również zorganizować wydarzenie w celu zbierania funduszy na walkę z handlem ludźmi.

Zaproś nas:  Zorganizuj wydarzenie w miejscu, w którym mieszkasz lub pracujesz i zaproś kogoś z „Głosów” YouCanFree.Us. Możemy edukować i inspirować ludzi, by dołączyli do walki ze współczesnym niewolnictwem.

CSR (Działania związane ze społeczną odpowiedzialnością biznesu): Rozważ możliwość zaangażowania się we współpracę z YouCanFree.Us w ramach programu CSR. Może to przynieść firmie długofalowe korzyści, jednocześnie pomagając zmieniać życie wielu ludzi na całym świecie.  Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz omówić możliwe formy współpracy w ramach CSR.

Wsparcie finansowe: Wesprzyj YouCanFree.Us finansowo. Rozważ przekazywanie dowolnej kwoty co miesiąc. Każda suma pomaga nam ratować i odbudowywać życie poszkodowanych przestępstwem handlu ludźmi. Wsparcie finansowe możesz przekazywać poprzez naszą stronę internetową.