Książka Red

Jesteśmy bardzo podekscytowani faktem, że nasza książka została wydrukowana i nie możemy się doczekać kiedy trafi do waszych rąk.

Czerwony (Red) opowiada fascynującą historię handlu ludźmi z punktu widzenia obiektywu fotografa Danielle Valimont. Kolor czerwony jest wizualnym odzwierciedleniem Bombaju, finansowej stolicy Indii oraz siedziby indyjskiego przemysłu filmowego Bollywood, niestety miasto to posiada też swoją ciemną stronę, gdyż to właśnie tutaj znajduje się jedna z największych dzielnic Czerwonych Latarń na świecie.

Książka posiada wymowny tytuł „CZERWONY” („RED”). Jednolity czerwony kolor jest najbardziej dynamiczny w widmie barw; kojarzy się z poczuciem ciepła, witalności i przynaglenia. Jest to najbardziej namiętny kolor, symbolizujący miłość, gniew i odwagę. Czerwony (Red) wymaga naszej uwagi i bardzo mocno wpływa na emocje. Wybraliśmy CZERWONY (RED) na tytuł książki, ponieważ jesteśmy częścią światowej rewolucji. Zaczynamy wołać donośnym głosem. my nasze głosy. Jak to się mówi potocznie „widzisz czerwony” działaj. Kupno i sprzedaż istot ludzkich jest parodią, nękaniem człowieka. Dobrzy ludzie nie mogą milczeć, podczas gdy ofiary są kuszone, porwane lub oszukiwane po to tylko aby być wykorzystanym, poddanym wstrząsowi a w konsekwencji stać się ofiarą. Naszym zamiarem było na kartach tej książki pokazać jedno miasto, miasto niewyobrażalnych kontrastów, gdzie współistnieją ze sobą piękno i niebezpieczeństwo.

Czerwony (Red) będzie wspaniałą książką, którą można położyć na stoliku do kawy w salonie jak również w doskonały sposób nadaje się na prezent dla znajomego lub rodziny.

Kiedy zamówisz tę książkę pomożesz nam wyzwalać, pomożesz nam napisać na nowo historię osoby - ofiary handlu ludźmi.

Przy wpłacie w wysokości 100 dolarów lub więcej, z radością wyślemy tę piękną książkę na twoje ręce.

Przy zamówieniu 10 lub więcej egzemplarzy prosimy o kontakt pod adresem email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Jeśli jesteś przedsiębiorcą chcielibyśmy móc porozmawiać z Tobą o ewentualnych możliwościach wykorzystania naszej publikacji CZERWONY (RED) jako materiału dla Twoich klientów.

Zarezerwuj tutaj i pozostań z nami w kontakcie, pokazy książki rozpoczynają się w Atlancie (Georgia, U.S.), Midland i Dallas (Texas, U.S.), Doha (Katar), Los Angeles (California, U.S.) i oczywiście w Mumbaj (Indie).